vyr. buhalteris (-ė)

darbo skelbimas

UAB „Lukšių pieninė“

UAB "Lukšių pieninė" – viena seniausių Lietuvoje veikiančių pieno perdirbėjų ir pieno produktų gamintoja, savo veiklą vystanti nuo 1939 metų.
Daugiau nei 70 metų įmonė išsaugojo gamybos tradicijas, bet kartu įdiegė naujas technologijas. Tai sudarė galimybes lanksčiau ir greičiau prisitaikyti prie šiuolaikinių vartotojų poreikių. Šiuo metu įmonė sėkmingai vykdo veiklą ir siūlo platų pieno produktų asortimentą Lietuvos ir užsienio rinkoms.
 
Darbo vieta Jurbarkas,Šakiai, Tauragė
Darbo pobūdis Pilnas įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymo užtikrinimas, vadovaujantis apskaitos standartais. Ūkinių ir finansinių operacijų apskaitos teisėtumo užtikrinimas. Bankinių operacijų vykdymas. Įmonės biudžeto formavimas, vystymas, tobulinimas.
Apskaitos procesų formavimas, vystymas, tobulinimas, apskaitos politikos formavimas ir kontrolė. Ataskaitų, deklaracijų rengimas ir teikimas: Valstybės institucijoms, akcininkams, vadovybei. Finansinės ir mokestinės atskaitomybės rengimas, teikimas. Informacijos teikimas metinio audito metu. Dalyvavimas audito procesuose. Rizikų, susijusių su įmonės finansine padėtimi, mokestiniais aspektais ir kitomis prievolėmis, stebėjimas ir sprendimų rekomendavimas vadovybei.
Siūlome Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus bei ugdyti asmenines kompetencijas, prisidėti prie įmonės vystymo, bendrų tikslų siekimo ir naujų iniciatyvų kūrimo.
Reikalavimai Aukštasis išsilavinimas finansų/ekonomikos/buhalterinės apskaitos srityje.
Ne mažiau kaip 3 metų sėkminga vyr. buhalterio (-ės) darbo patirtis (privalumas - pieno pramonės įmonė).
Galioja nuo 2020-07-08
Galioja iki 2020-08-07
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/vyr-buhalteris-e-jurbarke-sakiuose-taurageje/1-6701785
 
 

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą
© 2008-2017. Nemokami skelbimai

CVBankas | Darbo skelbimai | Sveikinimai


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas