SUVIRINTOJAI (-OS) LAIVŲ STATYBOS KOMPANIJOJE SUOMIJOJE

darbo skelbimas

UAB „Finesta Lithuania“

Mes esame įmonė, kuri savo pirmuosius žingsnius pradėjo žengti dar 2008 metais Estijoje ir tapo viena iš rinkos lyderių, apimančių personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo sritis. Įmonės veiklą pradėjus Lietuvoje ir Latvijoje, įgijome galimybę būti ten, kur Jums mūsų labiausiai reikia. Didelis noras padėti įgyvendinti visas klientų idėjas, suteikė mums ryžto veikti ne tik Baltijos šalyse, bet ir Suomijoje, Šveicarijoje.
 
Darbo vieta Užsienis
Darbo pobūdis Šiuo metu vienam iš savo Klientų, ieškome darbuotojų prie metalo apdirbimo.
Įmonė gamina ir surenka vamzdžius ir vamzdžių modulius laivams, katilinėms, elektrinėms, jūrinei pramonei ir kitiems pramonės projektams.

Darbuotojai bus atsakingi už metalo suvirinimą, metalo vamzdžių bei ventiliacijos montavimo darbus laivų statybos kompanijoje.

Darbo vieta: Turku, Suomija.
Siūlome • Pastovų darbą šiuolaikiškoje laivų statybos įmonėje;
• Apgyvendinimą netoli darbo vietos (moka darbuotojas, kaina150 EUR / mėn.);
• Darbo drabužius bei įrankius;
• Galimybę įgyti reikiamos patirties Estijoje.

__________________________________________________________

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Finesta Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Finesta Lithuania“ klientams tikslais, privatumo politikoje nurodyta tvarka. Jūsų pateikti asmens duomenis bus saugomi UAB „Finesta Lithuania“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau finestabaltic.lt/lt/asmens-duomenu-privatumo-politika/) Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.
Reikalavimai • Bent 2 metų darbo patirtis, dirbant prie metalo apdirbimo (suvirinimas / šaltkalvystė / pjaustymas / metalo vamzdžių ar ventiliacijos montavimas ir pan.);
• Gebėjimas skaityti techninius brėžinius;
• Rusų kalbos žinios (gebėjimas susikalbėti);
• Fizinė ištvermė, bei noras likti dirbti Suomijoje ilgesniam laikotarpiui.
Galioja nuo 2019-12-02
Galioja iki 2020-01-01
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/suvirintojai-os-laivu-statybos-kompanijoje-suomijoje-uzsienyje/1-6483755
 
 

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą
© 2008-2017. Nemokami skelbimai

CVBankas | Darbo skelbimai | Sveikinimai


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas