Saulės elektrinių montuotojas

darbo skelbimas

UAB „ARGO ENERGIJA“

UAB „ARGO ENERGIJA“ – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.
Esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai. Dirbame jau 15 metų.
Įrengiame saulės elektrines verslui ir privatiems asmenims, vystytojams statome Saulės elektrinių parkus. Esame VEI atestuota įmonė elektros įrenginių iki 1000 V įrengimui ir eksploatavimui. 2019 m Lietuvoje įrengėme apie 2 MW galios saulės elektrinių, 2020 m planuojame 5 MW Lietuvoje.
 
Darbo vieta Vilnius, Elektrėnai
Darbo pobūdis Saulės elektrinių montavimas ant šlaitinių ir plokščių stogų, antžeminių elektrinių įrengimas. 80 % darbo - konstrukcijų ir saulės modulių montavimo bei el. kabelių nutiesimo darbai lauko sąlygomis; 20% - elektriko darbai montuojant inverterius, pajungiant automatiką, testuojant saulės elektrinių veikimą.
Siūlome Dinamišką ir įdomų darbą skirtingose Lietuvos vietose, tobulėjimo ir karjeros galimybes, kvalifikaciją ir atliktą darbą atitinkantį atlyginimą. Komandiruočių metu darbuotojai apgyvendinami įmonės sąskaita.
Reikalavimai Gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingumas, gebėjimas bendrauti ir kasdien kūrybiškai spręsti nestandartines situacijas.

Prioritetų suvokimas ir efektyvus savo ir porininko darbo laiko planavimas.

Fizinė ištvermė, dėmesio koncentracija, aukščio baimės nebuvimas ir gera judesio koordinacija.

Gebėjimas saugiai įrengti kopėčių ir pastolių sistemas, įpratimas nuolat dirbti su privalomomis saugos priemonėmis - saugos diržais, šalmais, prisirišus virvėmis.

Būtina:
Asmens medicininė knygelė, vairuotojo B kategorija.

Privalumai:
Patirtis saulės elektrinių montavime - esminis privalumas;
Teorinės ir praktonės žinios elektros instaliacijos, stogų dengimo, šlaitinio stogo konstrukcijų srityse;
Aukštalipio kvalifikacijos atestatas;
Energetikos darbuotojo atestatai (PK, VK, AK);
Galioja nuo 2020-06-30
Galioja iki 2020-07-30
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/saules-elektriniu-montuotojas-vilniuje-elektrenuose/1-6453553
 
 

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą
© 2008-2017. Nemokami skelbimai

CVBankas | Darbo skelbimai | Sveikinimai


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas