PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

darbo skelbimas

UAB "Person Premier"





UAB “Person Premier” - tai daugiau nei 17 metų dirbanti įmonė, viena iš 10-ties geriausių Lietuvos konsultacinių kompanijų, tai efektyviai veikianti komanda, kurianti ir taikanti veiksmingus vadybos ir psichologijos sprendimus žmonėms bei organizacijoms. Organizuojame vidinius ir atvirus mokymus, konsultuojame strateginiais organizacijų valdymo klausimais. Užimame lyderiaujančias pozicijas jaunimo verslumo ugdymo srityje. Daugiau apie mus: https://www.personpremier.lt/

Vykdome įmonės plėtros planus, todėl kviečiame naują komandos narį šioms pareigoms:
 
Darbo vieta Vilnius
Darbo pobūdis Ilgalaikės karjeros perspektyva profesionalų komandoje; projektai, turintys išliekamąją vertę; darbo aplinka pačiame miesto centre ir sąžininga pasiekimų vertinimo sistema. Mes švenčiame pergales, įgyvendiname inovatyvius sprendimus, tobulėjame ir kuriame savo kasdienybę kartu.
Jei Jums irgi svarbūs tie patys dalykai, siųskite savo CV. Pasikalbėkime! Jūsų asmens duomenų konfidencialumu pasirūpinsime.
Siūlome Projektų valdymo patirtis ir atsakingas rodiklių siekimas, anglų kalbos žinios, kompiuterinis raštingumas ir vairuotojo pažymėjimas. Tikimės, kad esate motyvuotas, profesionaliai bendraujantis žmogus, turintis ambicijų, idėjų ir karjeros lūkesčių.
Reikalavimai Profesionalus projektų valdymas ir mokymų organizavimas; ilgalaikių partnerystės santykių su klientais ir tiekėjais užtikrinimas; aktyvus Person Premier paslaugų pardavimas.
Galioja nuo 2019-01-15
Galioja iki 2019-02-14
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/projektu-vadovas-e-vilniuje/1-5789047
 
 





Grįžti atgal į skelbimų sąrašą




© 2008-2017. Nemokami skelbimai

CVBankas | Darbo skelbimai | Sveikinimai


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas