Praktikantas (-ė) naudotų automobilių pardavimo skyriuje

darbo skelbimas

UAB "Moller Auto"

Vienas automobilių rinkos lyderių- „Møller Auto” tinklas Lietuvoje, atstovaujantis „Volkswagen” ir „Audi” markių automobilius ir virš 20 metų dirbantis automobilių pardavimo bei aptarnavimo srityje.

Darbo vieta Vilnius
Darbo pobūdis Per praktiką tu išmoksi:
- prižiūrėti ekspozicinius automobilius, užtikrinti tvarką aikštelėse;
- rinkti, struktūruoti, klasifikuoti informaciją ir rengti ataskaitas;
- Administruoti naudotų automobilių pardavimo kanalus;
- Susipažinsi su finansiniais instrumentais (lizingais, kreditavimais; draudimu).
Siūlome - darbo aplinką viename didžiausių automobilių dilerių Baltijos šalyse;
- draugišką, profesionalų kolektyvą;
- galimybę pasilikti dirbti po praktikos.
Reikalavimai - pozityvus požiūris į darbą ir aplinkinius, bei noras tobulėti;
- paskutinių kursų studentas;
- vairuotojo pažymėjimas.
Galioja nuo 2018-10-11
Galioja iki 2018-10-23
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/praktikantas-e-naudotu-automobiliu-pardavimo-skyriuje-vilniuje/1-5634765

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą