Personalo vadybininkas - biuro administratorius (-ė)

darbo skelbimas

ECOSERVICE grupė

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
 
Darbo vieta Marijampolė
Darbo pobūdis Ecoservice įmonių grupės Marijampolės regiono personalo ir biuro klausimų sprendimui ieškome veiklaus, organizuoto ir protingo žmogaus, kuris nemoka dirbti "puse kojos", mėgsta bendrauti ir spręsti iškylančias problemas, rūpintis kolegomis ir sklandžia ofiso veikla, kuriam nenukris rankos padaryti atvykusiam svečiui puodelį kavos ar suorganizuoti smagų kolegų pasibuvimą.

Ofisas nėra didelis, tad 70 procentų darbo laiko užims personalo valdymo klausimai, 30 proc. - biuro administravimas.

Atsakomybės:
- Personalo (kvalifikuoto ir nekvalifikuoto) paieška ir atranka
- Dokumentacijos (HR ir bendrosios) administravimas
- Mokymų administravimas
- Reikalingos informacijos teikimas, darbuotojų ir vadovų konsultavimas
- Tvarkų ir procedūrų valdymas priskirtame regione (periodinė peržiūra, atnaujinimas)
- Vidinės komunikacijos administravimas, pagalba organizuojant įmonės renginius
- Reikalingų biuro priemonių užsakymas, skambučių / laiškų administravimas ir pan.
Siūlome - Plačias atsakomybės ribas ir puikią patirtį geroje komandoje;
- Darbo užmokestis nuo 700 eur atskaičius mokesčius
- Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu
- Dalyvavimas darbuotojų premijavimo sistemoje
Reikalavimai Skelbime išvardinti reikalavimai yra realūs ir į skelbimą įtraukti ne šiaip sau. Labai prašome - jei jų neatitinki, tiesiog negaišk savo brangaus laiko siųsdamas cv su mintimi "Gal pakvies į pokalbį, o tada žiūrėsiu". Mes neieškome nežinančio, ką nori veikti gyvenime. Mes ieškome to (tos), kuriam personalo vadyba ir biuro administravimas yra gyvenimo būdas :)

- Aktyvumas, veiklumas, gebėjimas planuoti savo laiką ir prioritetizuoti darbus - tai pagrindinis ir svarbiausias atrankos kriterijus, kuris pirmoje reikalavimų sąrašo vietoje parašytas ne šiaip sau.
- Administracinio - koordinacinio darbo patirtis bent 2 metai.
Mums svarbu, kad mokėtum parašyti raštą ne tik pagal šabloną, bet ir sugebėtum logiškai išdėstyti mintis, jei tokio šablono nėra; Svarbu, kad jei sulauksi klausimo, į kurį nežinai atsakymo, sugebėtum išsiaiškinti ir į tą klausimą atsakyti. Jei turi darbo personalo valdymo srityje - džiaugiamės ir laikome tai Tavo privalumu.
- Tvarkingumas (galvoje ir darbo vietoje). Mums svarbu ne tik, kad dokumentacija būtų tvarkingai sudėliota serveryje ir lentynose, bet ir kad nepamirštum, ką kam pažadėjai padaryti bei kokie einamieji darbai turi būti atlikti.
- Komunikabilumas ir pozityvumas. Bendrauti teks daug: su kandidatais, kolegomis, atrankų agentūromis, klientais, Užimtumo tarnybos specialistais ir kitais asmenimis. Jei daug bendravimo Tave vargina - ši darbo vieta tikrai ne Tau.
- Aukštesnysis / aukštasis išsilavinimas, labai geri darbo Word, Excel programomis įgūdžiai, B kategorijos vairavimo pažymėjimas.

Visa kita - išmokstama, jei to norima. Esame pasirengę padėti, adaptuoti, integruoti, konsultuoti ir patarti - svarbiausia jausti, jog esame komanda.
Galioja nuo 2020-05-19
Galioja iki 2020-06-03
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/personalo-vadybininkas-biuro-administratorius-e-marijampoleje/1-6629611
 
 

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą
© 2008-2017. Nemokami skelbimai

CVBankas | Darbo skelbimai | Sveikinimai


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas