Parfumerijos konsultantė (-as) Klaipėdos aukštosios parfumerijos butike

darbo skelbimas

UAB „Alteus“

„Crème de la Crème“ – tai kultinis aukštosios parfumerijos tinklas, turintis net 12 prabangių butikų Baltijos šalyse.

Tik „Crème de la Crème“ butikuose pristatomi tokie pasaulinio garso vardai kaip „By Kilian“, „Maison Francis Kurkdjian“, „Byredo“, „Editions de Parfums Frederic Malle“, „Initio“ ir „Clive Christian“. Mūsų nuolat tobulėjantis ir kruopščiai atrenkamas asortimentas apima ir daugiau nei 60 populiariausių grožio prekių ženklų.
 
Darbo vieta Klaipėda
Darbo pobūdis Tikimės, kad gerai moki bent vieną užsienio kalbą, esi smalsi (-us) ir nuovoki (-us), atsakinga (-as), greitai mokaisi, gebi šiltai bendrauti su žmonėmis ir greitai supranti jų poreikius.

Aistringas domėjimasis grožiu, kvepalais, menu ir dizainu padės sklandžiai įsilieti į „Crème de la Crème“ pasaulį.

Kosmetikos ir parfumerijos žinios būtų privalumas, tačiau entuziazmas ir asmeninės savybės yra svarbesni nei grožio srityje įgyta patirtis.
Siūlome Dinamišką darbą estetiškoje ir malonioje aplinkoje su labiausiai grožio srityje vertinamais prekių ženklais; taip pat garantuojame vertingus ir įdomius mokymus; konkurencingą atlyginimą, kuris tiesiogiai priklauso nuo asmeninių rezultatų.
Reikalavimai Gyvenimo aprašymo ir nuorodų į savo socialinių tinklų profilius, taip pat motyvacinio laiško, kuriame būtų nurodyti asmenybės bruožai, pasiekimai ir siekiai.
Galioja nuo 2020-07-20
Galioja iki 2020-08-19
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/parfumerijos-konsultante-as-klaipedos-aukstosios-parfumerijos-butike-klaipedoje/1-6628435
 
 

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą
© 2008-2017. Nemokami skelbimai

CVBankas | Darbo skelbimai | Sveikinimai


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas