PARDAVIMŲ VADYBININKĖ (-AS) (VOKIEČIŲ, ANGLŲ + RUSŲ KALBOS, DAŽNOS DARBO KELIONĖS Į BERLYNĄ)

darbo skelbimas

UAB „Transinesta“ ECOLINES

Tarptautinių autobusų linijų kompanija yra įkurta Rygoje, Latvijoje.
ECOLINES vežėjų grupė tarptautinių pervežimų rinkoje dirba daugiau nei 25 metus ir tapo pačiu didžiausiu vežėju Baltijos šalyse.
Siūlome keliones į 20 šalių ir daugiau nei 200 miestų, kviečiame prisijungti dirbti mūsų kompanijoje!

Darbo vieta Vilnius, Trakai
Darbo pobūdis Puikios žinios ieškantiems pastovaus darbo stabilioje ECOLINES įmonių grupėje!

Darbo aprašymas:

* Klientų konsultavimas (pvz., tiesiogiai, telefonu ir el. paštu) lietuvių, vokiečių, anglų ir rusų kalbomis; lenkų kalba – privalumas;

* Tarptautinių autobusų bilietų pardavimas, darbas su kasa;

*Situacijų, susijusių su ECOLINES įmonių grupės klientų kelionėmis, sprendimas.
Siūlome * Darbo kelionių metu apgyvendinimą Berlyne, kurio išlaidas padengs įmonė;
* Slenkantį darbo grafiką;
* Išsamius mokymus, susijusius su tiesioginiu darbu;
* Konkurencingą atlyginimą nuo 700 EUR (į rankas);
* Įdomų ir atsakingą darbą;
* Darbo keliones į/iš Berlyno, kurių išlaidas padengs įmonė;
* Galimybę nemokamai keliauti ECOLINES autobusais visais maršrutais.
Reikalavimai * Gerai kalbi ir rašai lietuvių, vokiečių, anglų ir rusų kalbomis (kalbų lygis nuo B1);

* Esi komunikabili (-us), paslaugi (-us);
* Gebi lanksčiai reaguoti į klientų poreikius;
* Puikiai bendrauji;
* Esi stipriai orientuota (-as) į klientą ir aukštą aptarnavimo kokybę;
* Turi didelį norą dirbti;
* Turi galimybę dažnai vykti į su darbu susijusias keliones Berlyne.
Galioja nuo 2019-09-11
Galioja iki 2019-10-11
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/pardavimu-vadybininke-as-vokieciu-anglu-rusu-kalbos-daznos-darbo-keliones-i-berlyna-vilniuje-trakuose/1-6347703

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą