Metalo cecho apdirbimo operatorius (-ė)

darbo skelbimas

UAB "Fitsout"

UAB „FITSOUT” yra tarptautinė įmonė, teikianti baldus ir interjero sprendimus didiesiems globalios rinkos dalyviams: parduotuvėms, viešbučiams, tinkliniams restoranams bei kitiems mažmeninės prekybos ir paslaugų objektams. Mūsų klientai reikalauja išskirtinai individualių interjero ir funkcinių sprendimų, todėl visada didžiausią dėmesį skiriame gaminių, idėjų originalumui ir nepriekaištingam jų išpildymui iki smulkiausių detalių. Atsižvelgdami į įnoringų klientų lūkesčius, naujoje, daugiau nei 20.000 kv.m. ploto gamykloje tikslingai pasirinktas ir įgyvendinamas projektinis baldų gamybos principas naudojant išskirtines žaliavas, aukštąsias technologijas ir inovatyvią FITSOUT procesų valdymo sistemą.

Šiemet įmonėje dirbs virš 300 darbuotojų, o 2022 metais jų skaičius perkops 800. UAB FITSOUT kviečia ambicingus, kūrybiškus specialistus darbui įvairių technologijų ir procesų valdymo srityje tarptautiniame versle. Įmonės darbuotojams suteikiamos visos galimybės pritaikyti jau turimas žinias bei įgūdžius, o tuo pačiu tobulėti ir tapti pripažįstamais profesionalais tarptautinėje rinkoje.

Prisijunk prie FITSOUT komandos ir kartu įrodykime, kad Lietuva turi didžiulį inžinerinį potencialą, kuris kartu su inovatyviomis technologijomis ir unikaliu procesų valdymo modeliu leidžia kurti išskirtinį, aukštos pridėtinės vertės produktą, konkurencingą pasauliniu mąstu.

www.fitsout.com

Kontaktinis telefonas: +370 655 51537
 
Darbo vieta Kaunas
Darbo pobūdis Jei tavo veikla ir atsakomybės yra operuojant metalo apdirbimo įrengimus arba darbuojantis mechaniniu būdu:
• pjaustymo lazeriu, frezavimo, tekinimo, suvirinimo, šlifavimo-poliravimo, miltelinio dažymo, pjovimo darbai,
tuomet susisiek su mumis.
Siūlome kiekvienos srities specialistų apmokymą ir yra pasiruošusi priimti nepatyrusius, bet norinčius išmokti gaminti puikius baldus.
Įmonė siūlo išskirtines karjeros galimybes analogų Europoje neturinčiame, išimtinai pažangiausių metalo, medienos, akrilo apdirbimo technologijų skyriuje. Ieškome būtent tavęs, jei vertini asmeninį bei profesinį tobulėjimą jaunatviškame, stipria komandine dvasia alsuojančiame kolektyve.
Reikalavimai esi darbštus, sąžiningas ir kruopštus bei nori mokytis.
Galioja nuo 2019-05-15
Galioja iki 2019-06-14
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/metalo-cecho-apdirbimo-operatorius-e-kaune/1-6173075
 
 

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą
© 2008-2017. Nemokami skelbimai

CVBankas | Darbo skelbimai | Sveikinimai


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas