GAMYBOS OPERATORIAI, DIENINIS DARBO GRAFIKAS!

darbo skelbimas

UAB „Biuro“

BIURO - padedame, kai labiausiai reikia. Paprastas ir greitas įdarbinimas. Jau daugiau kaip 14 metų padedame darbuotojams ir darbdaviams surasti vienas kitą. Susisiekime telefonu ir pasikalbėkime plačiau apie įsidarbinimo galimybes ir Jūsų lūkesčius darbui: +370 667 44046. www.biuro.lt

Darbo vieta Panevėžys
Darbo pobūdis - padirbėti iki 10.31 dienos;
- laisvus savaitgalius;
- darbą pamainomis: 06:00-14:30 val.;
- patogų susisiekimą, važiuoja viešasis transportas;
- suteiksime darbo rūbus;
- greit įdarbinsime, patirtis nebūtina - apmokysime!
Siūlome - apvilkti medines plokšteles plėvele,
- padėti ant linijos, kai įrenginys aptraukia plokštelę - ją paimti ir padėti į jam skirtą vietą.

Registruokis arba skambink mums tel. +370 667 44046!
Reikalavimai Patirtis nebūtina - drąsiai registruokis!

Įdarbinti galime nuo 18 m.
Galioja nuo 2019-08-13
Galioja iki 2019-09-12
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/gamybos-operatoriai-dieninis-darbo-grafikas-panevezyje/1-6325067

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą