Darbo užmokesčio buhalterė (-is)

darbo skelbimas

UAB „Tezaurus konsultacijos“

UAB "Tezaurus konsultacijos" - tarptautinė įmonė, nuo 1998 metų teikianti apskaitos bei verslo valdymo sistemų diegimo paslaugas.

Darbo vieta Vilnius
Darbo pobūdis - Darbo užmokesčio apskaita;

- Ataskaitos Sodrai ir VMI (kas susiję su darbo užmokesčiu);

- Pagalba vyr. finansininkui.
Siūlome - Stabilų darbą sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonių grupėje;

- Nuolatinį tobulėjimą apskaitos ir/arba audito srityje;

- Puikias karjeros galimybes tarptautiniame apskaitos ir audito įmonių tinkle;

- Patogų ir produktyvų darbą moderniomis technologijomis;

- Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;

- Visuomet laiku mokamą konkurencingą, reguliariai peržiūrimą atlyginimą;

- Nuolatinio tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik sekančiam atrankos etapui pasirinktus kandidatus.
Reikalavimai - Aukštasis išsilavinimas apskaitos, audito arba finansų srityje;

- Patirtis skaičiuojant darbo užmokestį;

- Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas.
Galioja nuo 2020-01-14
Galioja iki 2020-02-13
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/darbo-uzmokescio-buhaltere-is-vilniuje/1-6533717

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą