BIODUJŲ JĖGAINĖS OPERATORIUS (-Ė)

darbo skelbimas

UAB „Modus Group Services“

Modus Group istorija prasidėjo 1993-aisiais Lietuvoje. Per daugiau nei 26 metus bendrovė išaugo į sėkmingą tarptautinį verslą. Šiandien įmonių grupė veikia jau devyniose rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose, Ukrainoje, Baltarusijoje, Italijoje ir Ispanijoje. Pagrindinės Modus Group veiklos sritys: atsinaujinanti energetika (Green Genius), mobilumo paslaugos (CityBee) ir automobilių prekyba. Įmonių grupė atstovauja 14 pasaulyje gerai žinomų automobilių prekės ženklų, tarp jų Porshe, Bentley, BMW, Fiat, Jeep, Maserati ir kt. Nuolat ieškodami plėtros galimybių ir augindami verslą, vadovaujamės strateginėmis gairėmis: investuojame į ateitį, tikime tvarumu ir dirbame išmaniai (investing into future, trusting green, working smart).
 
Darbo vieta Vievis, Elektrėnai, Trakai
Darbo pobūdis Atsinaujinanti energetika, veikianti po Green Genius prekės ženklu, yra viena greičiausiai augančių Modus Group verslo sričių. 2018-aisiais investicijos į atsinaujinančią energetiką sudarė beveik 80 proc. visų įmonės investicijų. Buvome saulės ir biodujų projektų pradininkai Lietuvoje, šiandien veiklią vystome jau 6 šalyse: Lietuvoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Ispanijoje ir Italijoje bei siekiame tapto vienu iš TOP25 atsinaujinančios energetikos vystytojų Europoje. Bendra mūsų įgyvendintų projektų galia yra didesnė nei 100 MW, o kasmet sutaupomo CO2 kiekis siekia 160 tūkst. Tonų. Tvarumas yra svarbi mūsų kasdienės veiklos dalis- vystydami modernius atsinaujinančios energetikos projektus, prisidedame prie CO2 mažinimo ir žiedinės ekonomikos principų. Ar norėtum kurti žalesnę ir švaresnę ateitį kartu? Prisijunk prie mūsų komandos!
Siūlome Turi žinių ar tiesiog gerą supratimą mechanikos/elektros/hidraulikos arba kt. techninių;
Turi darbo patirties pramoninėse gamybinėse įmonėse, inžinerinę techniką prižiūrinčiose ar kuriančiose įmonėse (privalumas);
Noro mokytis, pasižymi sąžiningumu, pareigingumu ir atsakingumu.
Reikalavimai Mūsų Biodujų jėgainių verslo vystymo departamentas planuoja bei prižiūri biodujų jėgainių statybos projektus
bei šiuos įgyvendinus – perduoda juos biodujų jėgainių eksploatacijos departamentui. Čia dirbantis BIODUJŲ JĖGAINĖS OPERATORIUS (-Ė) bus atsakingas (-a) už kasdienę biodujų jėgainės priežiūrą bei sklandų jos veikimą: žaliavos ruošą bei užkrovimą į padavimo įrenginį, mėginių paėmimą žaliavos tyrimams, esamų automatizuotų įrenginių priežiūrą ir remontą, darbinių parametrų patikrą, koregavimą.

Darbo vieta:
Elektrėnų sav., Vievio sen., Ąžuolinės k.
Galioja nuo 2020-07-15
Galioja iki 2020-08-14
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/bioduju-jegaines-operatorius-e-vievyje-elektrenuose-trakuose/1-6660465
 
 

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą
© 2008-2017. Nemokami skelbimai

CVBankas | Darbo skelbimai | Sveikinimai


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas