Asmeninis vadybininkas (-ė) Vilniaus privačių klientų finansų centre

darbo skelbimas

Swedbank

Klientų aptarnavimo tarnyba rūpinasi privačių ir verslo klientų aptarnavimu bei paslaugų teikimu įvairiais kanalais: klientų aptarnavimo padaliniuose, telefonu, interneto banku. Klientų aptarnavimo tarnybą sudaro klientų aptarnavimo centrai, Konsultacijų centras, Kanalų palaikymo departamentas bei Klientų duomenų valdymo padalinys.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
Nori rasti daugiau „Swedbank“ darbo pasiūlymų? Apsilankyk https://www.swedbank.lt/lt/careers
 
Darbo vieta Vilnius
Darbo pobūdis Apie poziciją

Asmeninis vadybininkas (-ė) yra asmeninis dideles pajamas gaunančių Banko klientų patarėjas finansų klausimais. Jis (-i) teikdamas (-a) klientams individualias finansines konsultacijas ir ieškodamas optimalių sprendimų rūpinasi savo klientų finansiniu gyvenimu. Jis (-i) vykdoperiodinius konsultacinius susitikimus su savo klientais ir jiems parduoda kreditavimo, taupymo ir investavimo produktus. Jis (-i) prižiūri, administruoja ir didina priskirtų klientų portfelį. Konsultuodamas (-a) jis (-i) užtikrina labai aukštą klientų aptarnavimo kokybę.

Apie tave

Kaip asmeniniam vadybininkui (-ei) Tau turėtų būti svarbios mūsų vertybės – paprastumas, atvirumas ir rūpestingumas, bei tikimės, kad esi atsakingas (-a), dirbdamas (-a) sieki kokybės ir profesionalumo ir turi stiprią orientaciją į tikslą. Esi ambicingas (-a), iniciatyvus (-i), pozityvus (-i) ir nuolatos sieki tobulėti.

Atrankos kriterijai

- aukštasis išsilavinimas (privalumas: ekonomikos, finansų, verslo srityse);
- stiprūs aktyvių pardavimų įgūdžiai;
- labai geras Banko paslaugų ir veiklos išmanymas;
- būsto finansavimo žinios (privalumas);
- orientacija į klientą ir aukštą klientų aptarnavimo kokybę;
- puikūs bendravimo ir derybiniai sugebėjimai;
- anglų arba rusų kalbos įgūdžiai.

Mes siūlome

Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais ir darbuotojais yra tvaraus verslo pagrindas. Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams. Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Čia gera augti drauge.
Siūlome
Reikalavimai
Galioja nuo 2019-03-14
Galioja iki 2019-04-13
Kontaktai https://www.cvbankas.lt/asmeninis-vadybininkas-e-vilniaus-privaciu-klientu-finansu-centre-vilniuje/1-5936859
 
 

Grįžti atgal į skelbimų sąrašą
© 2008-2017. Nemokami skelbimai

CVBankas | Darbo skelbimai | Sveikinimai


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas